Surówka z selera
Pyszna i pełna witamin surówka z selera i jabłka. Jest prosta i bardzo szybka w przygotowaniu. Lekko słodka przez dodatek jabłka. Wspaniały dodatek do obiadu o każdej porze roku!
Pyszna i pełna witamin surówka z selera i jabłka. Jest prosta i bardzo szybka w przygotowaniu. Lekko słodka przez dodatek jabłka. Wspaniały dodatek do obiadu o każdej porze roku!

Zapiekanka makaronowa to idealny pomysł na pyszny i sycący obiad. Nie od dziś wiadomo, że nie potrzeba skomplikowanych receptur i wielu składników, żeby powstało coś bardzo smacznego. Taka właśnie jest tak zapiekanka. Wystarczy makaron, brokuł, dwa rodzaje sera i sos ze śmietanki. Przygotujecie ją szybko, równie szybko zniknie w Waszych brzuchach :). Polecam :).

W kuchni naprawdę nie trzeba cudować, żeby smacznie zjeść, czego dowodem jest choćby ten przepis na pieczony kalafior z sosem beszamelowym i serem! Kilka prostych składników, mało roboty a efekt wow! My oszaleliśmy na punkcie tego kalafiora, latem przygotowujemy go w ramach obiadu, zimą na kolację, nie potrzebujemy do tego żadnych dodatków. Tak przyrządzony kalafior…

Masz ochotę na szybki i sycący obiad bez długiego stania przy kuchni? Makaron z pieczarkami, suszonymi pomidorami i szpinakiem w sosie śmietanowym to idealne rozwiązanie. Aromatyczne warzywa połączone z kremowym sosem tworzą wyjątkowo smaczne danie, które przygotujesz w około 30 minut. Gwarantuję, będziesz wracać do tego przepisu!

Dziś pomysł na szybki obiad. Kremowy makaron z pieczarkami, natką pietruszki i parmezanem. Ekspresowe, proste danie z niewielką liczbą składników. Idealne rozwiązanie w dzień, kiedy brakuje nam czasu lub pomysłu na bardziej skomplikowane kompozycje :).

Drożdżowe paszteciki faszerowane kapustą kiszoną z cebulką. Doskonały dodatek do barszczu. Smakują na ciepło i na zimno. Z podanych proporcji wychodzi jedna blacha pasztecików.

Przy sobocie przepis na naleśniki z trochę zdrowszej mąki orkiszowej. Powiem krótko : są rewelacyjne! W smaku nie czuć różnicy, a naleśniki są cienkie i bardzo elastyczne! Doskonałe zarówno na słodko jak i w wersji wytrawnej. Polecam!